Apple iPhone XS Leather Case - Black

SKU
MRWM2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone XS Leather Case - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0700
EAN code
190198763365
Големина
No
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs
Што има во кутијата?
iPhone XS Leather Case

Product declaration