Apple iPhone XS Leather Case - Midnight Blue

SKU
MRWN2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone XS Leather Case - Midnight Blue

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0700
EAN code
190198763389
Боја
Полноноќно плава
Големина
iPhone XS
Бои
Midnight Blue
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs
Што има во кутијата?
iPhone XS Leather Case

Product declaration