Apple iPhone XS Leather Case - (PRODUCT)RED

SKU
MRWK2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone XS Leather Case - (PRODUCT)RED

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0700
EAN code
190198763327
Големина
No
End of life
No
Бои
(PRODUCT)RED
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs
Што има во кутијата?
iPhone XS Leather Case

Product declaration