Apple iPhone XS Max Leather Case - Black

SKU
MRWT2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0900
EAN code
190198763464
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration