Apple iPhone XS Max Leather Case - Taupe

SKU
MRWR2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0900
EAN code
190198763440
Големина
No
End of life
No
Бои
Brown
Боја
кафеаво - сива
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration