Apple iPhone XS Max Leather Folio - Black

SKU
MRX22ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198763624
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration