Apple iPhone XS Max Silicone Case - Pink Sand

SKU
MTFD2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone XS Max Silicone Case - Pink Sand

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0500
EAN code
190198803009
Боја
песочно розева
Големина
No
Бои
Pink
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration