Apple iPhone XS Max Silicone Case - White

SKU
MRWF2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone XS Max Silicone Case - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0500
EAN code
190198763242
Боја
White
Големина
No
Бои
White
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration