Apple iPhone XS Silicone Case - Midnight Blue

SKU
MRW92ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone XS Silicone Case - Midnight Blue

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198763167
End of life
No
Бои
Midnight Blue
Боја
Полноноќно плава
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs
Што има во кутијата?
iPhone XS Silicone Case