Apple iPhone SE/8/7 Leather Case - Dark Aubergine

SKU
MQHD2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 / 7 Leather Case - Dark Aubergine

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0600
EAN code
190198496737
End of life
No
Бои
Purple
Боја
виолетова
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case