Apple iPhone SE/8/7 Leather Case - Cosmos Blue

SKU
MQHF2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 / 7 Leather Case - Cosmos Blue

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0600
EAN code
190198496751
End of life
No
Бои
Blue
Боја
космички плава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case