Apple Leather Sleeve for 10.5-inch iPad Pro - Black

SKU
MPU62ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

A case as beautifully designed as iPad itself, the iPad Pro Leather Sleeve is made from top-quality leather. It protects your iPad with a soft microfiber lining and stores your Apple Pencil so you always have it with you.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.4800
EAN code
190198375865
Боја
Black
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 4, iPad Air 3
Тип на футрола
Sleeve
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration