Apple Leather Smart Cover for 10.5_inch iPad Pro - (PRODUCT)RED

SKU
MR5G2ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Овој прекрасен Smart Cover, направен од фина кожа, го штити вашиот iPad Pro екран. Отворете го и вашиот iPad Pro се буди. Затворете го и заспива. Достапен во различни бои кои ќе Ви одговараат на Вашите други аксесоари на Apple.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.2700
EAN code
190198629135
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
(PRODUCT)RED
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case
Капацитет
10.5inch iPad Pro
Sleeps/wakes iPad
No