Apple Silicone Case for 9.7-inch iPad Pro - (PRODUCT)RED:

Apple Silicone Case for 9.7-inch iPad Pro - (PRODUCT)RED

SKU
MM222ZM/A

Силиконската футрола дизајнирана од Apple го штити задниот дел од вашиот iPad Pro. Silicone футролата совшено се вклопува со новата Smart Keyboard или Smart Cover, за целосна покриеност од предниот и задниот дел.

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Силиконската футрола дизајнирана од Apple го штити задниот дел од вашиот iPad Pro. Silicone футролата совшено се вклопува со новата Smart Keyboard или Smart Cover, за целосна покриеност од предниот и задниот дел.

Производител
Apple
EAN code
888462815307
End of life
No
Материјал
Silicone
Боја
(PRODUCT)RED
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Back case
Капацитет
9.7inch iPad Pro
Sleeps/wakes iPad
No
Што има во кутијата?
Silicone Case