Apple iPhone SE/8/7 Silicone Case - White

SKU
MQGL2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 / 7 Silicone Case - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496317
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Бои
White
Боја
бела
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No

Product declaration