Apple iPhone SE/8/7 Silicone Case - White

SKU
MQGL2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 / 7 Silicone Case - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496317
Боја
бела
Капацитет
No
Бои
White
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7

Product declaration