Apple iPhone 8/7 Silicone Case - Rose Red

SKU
MQGT2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 / 7 Silicone Case - Rose Red

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496430
End of life
No
Бои
Red
Боја
темно црвена
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen)
Капацитет
No