Apple iPhone 8 Plus/7 Plus Silicone Case - Black

SKU
MQGW2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496454
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
Капацитет
No