Apple iPhone 8 Plus/7 Plus Silicone Case - Black

SKU
MQGW2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496454
Боја
црна
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case

Product declaration