Apple iPhone 8 Plus/7 Plus Silicone Case - Pink Sand

SKU
MQH22ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case - Pink Sand

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496553
Боја
светло розева
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Pink
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case

Product declaration