Apple iPhone 8 Plus/7 Plus Silicone Case - (PRODUCT)RED

SKU
MQH12ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case - (PRODUCT)RED

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496539
Боја
(PRODUCT)RED
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case

Product declaration