Apple iPhone 8 Plus/7 Plus Silicone Case - Midnight Blue

SKU
MQGY2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case - Midnight Blue

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496492
Боја
Полноноќно плава
Модел
No
Големина
iPhone 8 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Бои
Midnight Blue
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case

Product declaration