Apple iPhone X Silicone Case - Midnight Blue

SKU
MQT32ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Дизајнирана за iPhone X, оваа силиконска футрола совршено прилега на страните на овој уред и нежно ја прати линијата. Свиленскастиот силиконски финиш, мек на допир, пружи неверојатно убаво чувство на раката, додека поставата од мекиот микрофибер го штити Вашиот телефон. Оваа футрола нема потреба да ја отстранувате од телефонот дури и кога безжично го полните Вашиот iPhone X.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198522672
End of life
No
Бои
Midnight Blue
Боја
Полноноќно плава
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X