Apple Smart Keyboard for iPad Air 3/ iPad 7 - US English

SKU
MPTL2LB/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Apple Smart Keyboard е тастатура со целосна големина, целосно пренослива и се поврзува со вашиот iPad Pro/Air преку Smart Connector, иновативен нов интерфејс што овозможува двонасочна податочна и енергетска поделба. Едноставно поврзете ја Smart тастатурата и започнете да пишувате.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.2000
EAN code
190198447432
End of life
No
Боја
Вселенски црна
Connectivity
Smart Connector
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Compatibility
10.5inch iPad Pro
Што има во кутијата?
Smart Keyboard