Apple Watch Magnetic Charger to USB-C Cable

SKU
apple-watch-magnetic-charger-to-usb-c-cable-mk
Големина
0,3 m %
1m %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190199291461
Боја
бела
Големина
0,3 m
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190199291379
Боја
бела
Големина
1m

Product declaration