Apple Watch magnetni USB polnilni kabel 1m

SKU
conf-apple-watch-magnetni-usb-polnilni-kabel-si
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190199291379
Големина
1m
Боја
бела
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190199291461
Големина
0,3 m
Боја
бела

Product declaration