Apple Watch нараквица: Milanese Loop 41/45mm

SKU
apple-watch-narakvica-milanese-loop-41-45-mm
Големина
41 mm %
45 mm %
Боја
сребрена %
златна %
Graphite %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Производител
Apple
EAN code
194252642283
Боја
сребрена
Големина
41 mm
Материјал
Stainless Steel
Apple Watch compatibility
41 mm
Производител
Apple
EAN code
194252642207
Боја
златна
Големина
41 mm
Case size
41 mm
Материјал
Stainless Steel
Apple Watch compatibility
41 mm
Производител
Apple
EAN code
194252642245
Боја
Graphite
Големина
41 mm
Материјал
Stainless Steel
Apple Watch compatibility
41 mm
Производител
Apple
EAN code
194252642405
Боја
сребрена
Големина
45 mm
Материјал
Stainless Steel
Apple Watch compatibility
45 mm
Производител
Apple
EAN code
194252642320
Боја
златна
Големина
45 mm
Материјал
Stainless Steel
Apple Watch compatibility
45 mm
Производител
Apple
EAN code
194252642368
Боја
Graphite
Големина
45 mm
Материјал
Stainless Steel
Apple Watch compatibility
45 mm

Product declaration