Apple Watch S7 GPS, 41mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with (PRODUCT)RED Sport Band - Regular

SKU
MKN23SE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252591208
Боја
(PRODUCT)RED
Големина
41 mm
Case size
41 mm

Product declaration