Apple Watch S7 GPS, 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular

SKU
MKN53SE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252593363
Боја
Midnight Black
Големина
45 mm
Case size
45 mm

Product declaration