Artwizz 2nd Display for iPhone 6 Plus/6s Plus (Premium Glass Protection)

SKU
5064-1267

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Artwizz 2nd Заштитно стакло за iPhone 6 Plus

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294115064
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus
Капацитет
No