Artwizz Bumper + SecondBack за iPhone 11

SKU
artwizz-bumper-second-case-iphone-11-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz заштитна футрола со дискретен дизајн отпорна на удар и одлична заштита на рабовите на Вашиот iPhone 11. Безбедносното стакло го штити задниот дел на вашиот телефон од гребнатини и оштетување.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No
Боја
Clear / Transparent
Големина
iPhone 11
Боја
Black
Големина
iPhone 11
Тип на футрола
Back case, Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration