Artwizz CurvedDisplay for iPhone X (Glass Protection)

SKU
6519-2176

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

CurvedDisplay е заштитно стакло на Artwizz за целосна површина на телефонот, кое исто така сигурно ги штити заоблените рабови на дисплејот на вашиот smartphone од гребнатини и оштетувања. Неговата високо-технолошка и висококвалитетна комбинација на материјали ја прави оваа заштитна фолија иновативен заштитник за вашиот мобилен уред.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458886519
End of life
No
Бои
Matt Black
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro, iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
No