Artwizz Leather Clip for iPhone X

SKU
conf-artwizz-leatherclip-iphonex-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Сакате квалитет и убав дизајн? Тогаш Artwizz Leather Clip е совршената футрола за вашиот iPhone. Таа е направена од висококвалитетна кожа за непобедлив изглед и чувство. Природната кожа има уникатна текстура и ги исполнува вашите индивидуални преференции со боите Black, Brown, Nude или Red.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
End of life
No
Боја
No
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
No
Производител
Artwizz
EAN code
4260458886632
Боја
Кремасто бела
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458886571
Боја
црна
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458886663
Боја
црвена
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458886601
Боја
кафеава
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X