Artwizz Micro USB Cable (2m) - Black:

Artwizz Micro USB Cable (2m) - Black

SKU
8546-1621
Artwizz Micro USB кабел (2m)
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Микро USB кабел e универзален кабел за полнење и пренос на податоци за многу камери,слушалки,лаптоп компјутери и паметни телефони.Овој кабел создава совршена врска помеѓу Вашиот компјутер и сите уреди со микро USB порта.
Производител
Artwizz
Weight
No
EAN code
4260294118546
End of life
No
Length
2 meters
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
No
iPad компатибилност
No
iPod Compatibility
No
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Compatibility
No
Compatibility
No
Додатни информации
No
Што има во кутијата?
1 x Artwizz Micro USB Cable (2m)
Гаранција
No
Коментар
No