Artwizz Micro USB Cable (2m) - Black

SKU
8546-1621

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Микро USB кабел e универзален кабел за полнење и пренос на податоци за многу камери,слушалки,лаптоп компјутери и паметни телефони.Овој кабел создава совршена врска помеѓу Вашиот компјутер и сите уреди со микро USB порта.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294118546
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Length
2 meters
Компатибилност - адаптер
USB
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)
Што има во кутијата?
1 x Artwizz Micro USB Cable (2m)

Product declaration