Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro Retina

SKU
artwizz-neoprene-sleeve-macbook-air-and-pro-mk
Боја
Black %
Charcoal Gray %
Gold %
Matte Light Blue %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена за да се заљубите на прв поглед Artwizz Neoprene футролата обезбедува мека и солидна заштита за вашиот MacBook Air 13" и MacBook Pro 13" лаптоп. Зошто Artwizz? Затоа што има инвестирано многу љубов во секој производ поради огромната љубов кон секој Apple производ.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Artwizz
EAN code
4260632582626
Боја
Charcoal Gray
Големина
13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Artwizz
EAN code
4260632582619
Боја
Black
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" (2012 or older)
Производител
Artwizz
EAN code
4260632582602
Боја
Gold
Големина
13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" (2012 or older)
Производител
Artwizz
EAN code
4260632582633
Боја
Matte Light Blue
Големина
13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration