Artwizz Neoprene Sleeve for MacBook Pro with Retina display 15inch - Mint

SKU
7396-1506

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена за да се заљубите на прв поглед
Artwizz Neoprene футролата обезбедува мека и солидна заштита за вашиот MacBook Pro 15" лаптоп со Retina Display. Зошто Artwizz? Затоа што има инвестирано многу љубов во секој производ поради огромната љубов кон секој Apple производ.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294117396
Боја
Mint
Модел
No
Големина
MacBook Pro 15inch Retina
Капацитет
MacBook Pro 15inch Retina
Бои
Mint
Материјал
Neoprene
Case Size
15"
Тип на футрола
Sleeve
Димензија и тежина
Height: 25.6 cm
Width: 37.1 cm
Length: 2 cm
Diagonal: 38.1 cm
Што има во кутијата?
1 x Artwizz Neoprene Sleeve for MacBook Pro with Retina display 15

Product declaration