Artwizz Neoprene Sleeve for MacBook Pro with Retina display 15inch - Mint:

Artwizz Neoprene Sleeve for MacBook Pro with Retina display 15inch - Mint

SKU
7396-1506
Artwizz Neoprene футролата обезбедува мека и солидна заштита за вашиот MacBook Pro 15" лаптоп со Retina Display. Зошто Artwizz? Затоа што има инвестирано многу љубов во секој производ поради огромната љубов кон секој Apple производ.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Направена за да се заљубите на прв поглед
Artwizz Neoprene футролата обезбедува мека и солидна заштита за вашиот MacBook Pro 15" лаптоп со Retina Display. Зошто Artwizz? Затоа што има инвестирано многу љубов во секој производ поради огромната љубов кон секој Apple производ.
Производител
Artwizz
Weight
No
EAN code
4260294117396
End of life
No
Боја
Бледо зелена
Бои
Mint
Материјал
Neoprene
Case Size
15"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro Retina 15"
Капацитет
MacBook Pro 15inch Retina
Димензија и тежина
Height: 25.6 cm
Width: 37.1 cm
Length: 2 cm
Diagonal: 38.1 cm
Capacity
No
Што има во кутијата?
1 x Artwizz Neoprene Sleeve for MacBook Pro with Retina display 15
Гаранција
No
Коментар
No