Artwizz Neoprene Sleeve за 16" MacBook Pro

SKU
conf-artwizz-neoprene-sleeve-pro-for-macbook-pro-16
Боја
Black %
Gray %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направен е да се заљубите на прв поглед
Artwizz Neoprene Sleeve Pro овозможува безбедна, мека и убава заштита за Вашиот MacBook Pro 16" компјутер нешто што не сте доживеале до овој момент. Зошто? Artwizz има инвестирано многу љубов во Neoprene Sleeve Pro обвивката.

Пробајте го Artwizz Neoprene Sleeve Се чуствувате како да допирате мека крпа на Вашите раце. Повлечете го сјајниот метален патент. Мека и лесена за употреба. Вашиот компјутер е добро заштитен.

Карактеристики:
  • заштитен од гребнатини.
  • направен од неопрен.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Големина
No
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"
Производител
Artwizz
EAN code
4260659970079
Боја
Black
Материјал
Neoprene
Case Size
16 инчи
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"
Производител
Artwizz
EAN code
4260659970086
Боја
Gray
Материјал
Neoprene
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"

Product declaration