Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro Retina - тиркизна

SKU
2633-2854
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260632582633
Боја
Matte Light Blue
Големина
13inch
Бои
Green
Материјал
Neoprene
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration