Artwizz NoCase for iPhone X/XS - B-Bear:

Artwizz NoCase for iPhone X/XS - B-Bear

SKU
6861-2193

Скоро невидлива и тотално привлечна заштитна футрола
Оптимална заштита против гребаници и знаци на употреба
Ултра тенка и транспарентна за оригинален изглед на Вашиот iPhone X
Модерен дизајн со субтилни сребрени контури.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Скоро невидлива и тотално привлечна заштитна футрола
Оптимална заштита против гребаници и знаци на употреба
Ултра тенка и транспарентна за оригинален изглед на Вашиот iPhone X
Модерен дизајн со субтилни сребрени контури.

Производител
Artwizz
EAN code
4260458886861
End of life
No
Боја
разнобојна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
iPhone X