Artwizz NoCase for iPhone X - T-Rex:

Artwizz NoCase for iPhone X - T-Rex

SKU
6304-2169

Скоро невидлива и тотално привлечна заштитна футрола
Оптимална заштита против гребаници и знаци на употреба
Ултра тенка и транспарентна за оригинален изглед на Вашиот iPhone X
Модерен дизајн со субтилни сребрени контури.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Скоро невидлива и тотално привлечна заштитна футрола
Оптимална заштита против гребаници и знаци на употреба
Ултра тенка и транспарентна за оригинален изглед на Вашиот iPhone X
Модерен дизајн со субтилни сребрени контури.

Производител
Artwizz
EAN code
4260458886304
End of life
No
Боја
бела
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X