Artwizz PrivacyDisplay for iPhone 6/6s/7/8 (Glass Protection with Privacy):

Artwizz PrivacyDisplay for iPhone 6/6s/7/8 (Glass Protection with Privacy)

SKU
1736-1923
Artwizz PrivacyDisplay за iPhone 6/6s/7/8
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Заштитете го вашиот iPhone од оштетување
Без разлика каде се наоѓате во автобус или воз, во канцеларија или на долго патување, PrivacyDisplay ви нуди најдобра комбинација на безбедност и приватност.
Производител
Artwizz
EAN code
4260458881736
End of life
No
Бои
Black
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No