Artwizz Rubber Clip for iPhone X

SKU
conf-artwizz-rubber-clip-for-iphone-x-mk

Дизајн кој не се заборава по самата боја и чувството на допир.
Оптимална заштита против гребаници и нечистотија
Гумирана прекривка за комфорно прилагодување на раката.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Дизајн кој не се заборава по самата боја и чувството на допир.
Оптимална заштита против гребаници и нечистотија
Гумирана прекривка за комфорно прилагодување на раката.

Производител
Artwizz
End of life
No
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Artwizz
EAN code
4260458886366
Боја
црна
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
iPhone X