Artwizz Rubber Clip for MacBook Air 11inch - Mint:

Artwizz Rubber Clip for MacBook Air 11inch - Mint

SKU
7570-1524
Кажете збогум на гребнатините и отпечатоците на Вашиот MacBook Air 11" со Artwizz Clip маската. Едноставно наместете ја оваа заштитна маска на Вашиот MacBook Air 11" и бидете сигурни дека Вашиот уред ќе биде безбеден. Оваа маска има совршено обоен проѕирен дизајн.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Кажете збогум на гребнатините и отпечатоците на Вашиот MacBook Air 11" со Artwizz Clip маската. Едноставно наместете ја оваа заштитна маска на Вашиот MacBook Air 11" и бидете сигурни дека Вашиот уред ќе биде безбеден. Оваа маска има совршено обоен проѕирен дизајн.
Производител
Artwizz
EAN code
4260294117570
End of life
No
Боја
Бледо зелена
Бои
Mint
Материјал
Polycarbonate
Case Size
11"
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook Air 11"
Капацитет
MacBook Air11 inch