Artwizz Rubber Clip for MacBook Pro 13inch

SKU
conf-artwizz-rubber-clip-macbook-pro-mk
Rubber Clip многу лесен и издржлив тенок изглед благодарение на дебелината на материјалот од 1,2 мм.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Rubber Clip многу лесен и издржлив тенок изглед благодарение на дебелината на материјалот од 1,2 мм.
Производител
Artwizz
End of life
No
Производител
Artwizz
EAN code
4260458881545
Боја
црна
Материјал
Rubber
Case Size
13"
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2016)
Капацитет
MacBook Pro 13inch
Производител
Artwizz
EAN code
4260458881552
Боја
темно црвена
Материјал
Rubber
Case Size
13"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2016)
Капацитет
MacBook Pro 13inch
Производител
Artwizz
EAN code
4260458881569
Боја
Бледо зелена
Материјал
Rubber
Case Size
13"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2016)
Капацитет
MacBook Pro 13inch Retina