Artwizz ScratchStopper Anti-Fingerprint for iPhone 6/6s/7/8

SKU
1064-1856

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Суптилна заштита на екранот на Вашиот паметен уред
ScratchStopper Anti-Fingerprint е целосно транспарентна заштита за предниот дел на Вашиот паметен уред од отпечатоци од прсти. Многу големо внимание беше посветено на визуелниот впечаток. Заштитната фолија е едвај видлива на Вашиот уред. Таа е многу тенка и флексибилна. Фолијата може да се постави без дополнително лепило, а со тоа и не остава остатоци по отстранување од лепилото.

Заштитата нема воздушни меури
Ако Ви се појават воздушни меури во текот на ставање на фолијата,ќе исчезнат во рок од 48 саати.Ова се должо поради материалот од кој е направена фолијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
Боја
јасен / транспарентен
End of life
No
Капацитет
No