Artwizz ScratchStopper Complete for iPhone 7 Plus/8 Plus

SKU
0944-1844

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Суптилна заштита на Вашиот телефон
ScratchStopper е целосна транспарентна заштита на предниот дел на Вашиот телефон од гребнатинки и испакнатини. Заштитната фолија е едвај видлива на Вашиот уред. Тој е многу тенок и флексибилен. Ширината ја опфаќа целиот екран.

Заштита на Вашиот екран нема воздушни меури

Ако воздушните меури се појават во текот на поставување на фолијата, ќе исчезнат во рок од 48 саати. Ова се должи на квалитетниот материјал. Овој процес може да се забрза со загревање на фолијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458880944
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
No