Artwizz ScratchStopper Complete for iPhone 6/6s/7/8

SKU
0890-1839

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Заштита за Вашиот iPhone 7
ScratchStopper Complete е целосно провидна фолија која ја штити предната страна на Вашиот iPhone 7 од гребаници и мали удари.Екстремно е тенка,еластична и доволно голема да биде користена во разни маски без проблем.Оваа заштитна фолија не остава проблематични траги на Вашиот дисплеј.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
End of life
No
Капацитет
No