Artwizz ScratchStopper for iPad mini 4:

Artwizz ScratchStopper for iPad mini 4

SKU
9222-1689
Artwizz ScratchStopper за iPad mini 4
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Artwizz ScratchStopper за iPad mini 4
Производител
Artwizz
Weight
No
EAN code
4260294119222
End of life
No
Материјал
Glass
Боја
јасен / транспарентен
Бои
Transparent
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Screen Protector
Капацитет
iPad mini 4
Димензија и тежина
No
Sleeps/wakes iPad
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No