Artwizz ScratchStopper for iPad Pro:

Artwizz ScratchStopper for iPad Pro

SKU
9321-1699
Artwizz ScratchStopper за iPad Pro
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Artwizz ScratchStopper за iPad Pro
Производител
Artwizz
Weight
No
EAN code
4260294119321
End of life
No
Материјал
No
Боја
јасен / транспарентен
Бои
Transparent
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9"
Тип на футрола
Screen Protector
Капацитет
12.9inch iPad Pro
Димензија и тежина
No
Sleeps/wakes iPad
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No