Artwizz ScratchStopper for iPhone 6

SKU
4821-1243

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Транспарентна фолија за iPhone 6.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260294114821
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No