Artwizz - ScratchStopper for iPad Air & Air 2:

Artwizz - ScratchStopper for iPad Air & Air 2

SKU
9892-SS-PADA
Artwizz ScratchStopper е направена од многу цврст материјал, е речиси невидлива и не остава никакви остатоци по отстранувањето. Посебниот материјал целосно го задржува оригиналниот изглед, така што нема да ја забележите разликата кога го користите Вашиот iPad. Artwizz ScratchStopper го заштитува екранот на вашиот iPad од гребнатини и нечистотија.

*Во цената не влегува услугата за лепење на стакло/фолија во продавница.
*Услугата за лепење на заштитно стакло/фолија во продавница се наплаќа дополнително 100 МКД.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Artwizz ScratchStopper е направена од многу цврст материјал, е речиси невидлива и не остава никакви остатоци по отстранувањето. Посебниот материјал целосно го задржува оригиналниот изглед, така што нема да ја забележите разликата кога го користите Вашиот iPad. Artwizz ScratchStopper го заштитува екранот на вашиот iPad од гребнатини и нечистотија.
Производител
Artwizz
EAN code
4260040539892
End of life
No
Материјал
Glass
Боја
јасен / транспарентен
Бои
Transparent
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air
Тип на футрола
Screen Protector
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No