Artwizz заштитно стакло за iPhone 6/6s/7/8 Plus

SKU
0951-1845
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Вистинска заштита за Вашиот телефон
Artwizz SecondDisplay заштитното стакло ви нуди моќна заштита за Вашиот уред. Посебната комбинација на материјали Ви нуди заштита од гребнатини.

Безбедна заштита на екранот на Вашиот уред
Посебната комбинација на стаклото и фолијата го прави ова заштитно стакло многу отпорно.Ова значи дека го штити Вашиот екран од гребнатини ,но исто така и од удари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458880951
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен